Een eigentijds internaat

Studiecoaching op maat

Gericht op totaalontwikkeling

Voor sportieve- en andere talenten

Voor alle studierichtingen

Een tweede thuis

Een tweede thuis

Je woont verder, je wil een specifieke studierichting volgen of een ander talent ontwikkelen? Dan biedt het Onze-Lieve-Vrouwlyceum een onderwijsinternaat als “tweede thuis”.

Ons internaat staat open voor iedereen. Met veel respect voor diversiteit is elke leerling welkom. Als leerling van het 5de of 6de leerjaar of studies in het secundair onderwijs binnen een richting DG (domeingebonden), D/A (doorstroming/arbeidsveld) of A (arbeidsgericht), je geniet van een optimale studiecoaching.

Samen met 7 internaatsmedewerkers en het keuken- en onderhoudspersoneel, geniet je van de omkadering die je nodig hebt.

We zijn gelegen in de regio Genk, op de campus van het Lyceum, tegenover het Atlascollege, midden in het groen. De omgeving nodigt uit tot rust en concentratie, tot persoonlijke of groepsactiviteiten met een aangename toets van gezelligheid en met voldoende ruimte voor privacy. We zijn gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Sport- en zelfs zwemfaciliteiten op wandelafstand.

.


Schoebben Herbert
Internaatsdirecteur

E-mail: h.schoebben@lyceumgenk.be

GSM: +32 (0)489 44 36 68
(enkel in dringende noodgevallen)

Els Hermans

Hermans Els
Internaatsmedewerker

E-mail:
internaat@lyceumgenk.be
GSM: +32 (0)478 34 02 95

Prévot Ingrid
Internaatsmedewerker

E-mail:
i.prevot@lyceumgenk.be
GSM: +32 (0)478 34 02 95

Kusters Hilde
Internaatsmedewerker

E-mail:
h.kusters@lyceumgenk.be
GSM: +32 (0)478 34 02 95

Keldermans Leen
Internaatsmedewerker

E-mail:
l.keldermans@lyceumgenk.be
GSM: +32 (0)478 34 02 95

Gert Vanmuysen
Internaatsmedewerker

E-mail:
g.vanmuysen@lyceumgenk.be
GSM: +32 (0)478 34 02 95

Ellen Cams
Internaatsmedewerker

E-mail:
e.cams@lyceumgenk.be
GSM: +32 (0)478 34 02 95

Jochen Stals
Internaatsmedewerker

E-mail:
j.stals@lyceumgenk.be
GSM: +32 (0)478 34 02 95