Blits: De derdejaars in Londen!

derdejaars in Londen

Van 4 tot 6 mei trokken de derdejaars van het Onze-Lieve-Vrouwlyceum Genk naar Londen. Onder begeleiding van 15 begeleiders genoten 160 leerlingen van een zonovergoten wereldstad. Er werden bezoekjes gebracht aan het British Museum, het Museum of Natural History en – niet te vergeten – Madame Tussauds. Onder begeleiding van de leerkrachten werden de leerlingen langs de highlights van Londen gegidst. In Covent Garden en Oxford Street werd er lustig geshopt en op Leicester Square werden er vrolijke foto’s gemaakt met levensechte M&M’s. Op de terugweg genoten de leerlingen van het uitzicht op de white cliffs of Dover en een film in thema: Shakespeare in Love! Een prachtige driedaagse die onze leerlingen nooit zullen vergeten! 

image1 (1) image2 image3 image4