Blits: Gian-Luca (6ET2) naar Parijs!

gian lucaVoor Gian-Luca uit 6ET2 kreeg Olyfran – de olympiade Frans voor leerlingen uit de tweede en derde graad – een leuk staartje. Hij behaalde binnen onze school een mooie eerste plaats in de reeks voor Nederlandstaligen. Aangezien het Lyceum ook werd uitgeloot voor een mooie citytrip naar Parijs, besloten de leerkrachten Frans  dat hij – als leerling in 6 Economie – Talen – deze reis zeker en vast verdiende. Samen met Mevr. Van Leest trok hij op 27 april naar de prijzenuitreiking in Brussel. Proficiat Gian-Luca!

Ook enkele andere leerlingen behaalden in de voorrondes van Olyfran mooie resultaten. In de tweede graad werd Anneleen Beerten (4GLA) knap eerste met 83 procent. In de derde graad behaalde Eline Verslegers (6LWIA) een mooie score van 85 procent in de reeks voor Franstaligen.